Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.11.2002, 19:42   #12
Dewey
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.11.2002
Lokalizacja: Łowicz
Posty: 46
Dewey w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
W Nero zaznaczyłem opcję "No multisession", przeszedłem do FILE-->BURN IMAGE i tam zaznaczyłem "Finalize CD" oraz "Write". Płyta pięknie się nagrała, tylko, że po wejściu na nią jest pusto Aha kiedy na początku wczytywałem .iso wyskoczył komunikat "Foreign image file :teh entered block size does not correspond to the image lenght. The block size may be wrong. Do you want to correct the value or ignore the problem?" Za każdym razem kiedy wypalałem płytkę wciskałem "Ignore", bo tak radzili na głównej stronie "cdrinfo".

lopus słucham Cię uważnie, po prostu myślałem, że uda mi się wypalić tę płytę normalnie. Chciałbym pójść za twoim sposobem, ale nie wiem czy będę umiał. Jeżeli mógłbyś napisać mi krok po kroku jak to zrobić, to będę ogromnie wdzięczny. Aha w MOHAA i tak bym dzisiaj nie pograł bo muszę jeszcze drugie .iso ściągnąć (CD2)

Włączyłem WinISO i udało mi się normalnie wypakować zawartość tego pliku MOHAA CD_1.iso na dysk. Z dysku instalacja idzie bez problemowo tylko oczywiście w połowie prosi abym podał ścieżkę z plikami z drugiego CD. Więc może mógłbym zrobić coś takiego : wypakować pliki z CD1.iso i CD2.iso na dysk za pomocą WinISO do dwóch rożnych folderów i te foldery nagrać normalnie na CD zwykłym sposobem ? Tylko ciekawe czy wszystkie pliki dadzą się nagrać i czy później jak gra będzie domagać się włożenia CD to czy zaakceptuje tak nagraną płytę ?
Dewey jest offline