Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.10.2006, 10:19   #44
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
u mnie nic. nawet w spamniku sprawdziłem, ale tam tylko myślą, że mi kuśka nie staje, albo, że jestem wariatem/ćpunem i chcą jakieś prochy sprzedać....

na początek stuknę mailem...

edit: i jest odpowiedź i wszystko jasne...

Bardzo przepraszamy za wydłużenie terminu realizacji zlecenia. Zdarzenie wystąpiło w wyniku problemów technicznych, za które najmocniej pragniemy przeprosić. W dniu dzisiejszym dane zostały przywrócone- obecnie trwa realizacja zlecenia. Z chwilą zakończenia obróbki wy***156;lemy potwierdzenie wykonania.
Za niedogodno***156;ci jeszcze raz bardzo przepraszamy.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 10.10.2006 o godz. 11:16
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post