Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.10.2006, 04:43   #2
REv
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika REv
 
Data rejestracji: 19.09.2006
Lokalizacja: 37°42'08.95"S ,144°46'14.29E
Posty: 95
REv zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[QUOTE=rob4]Witam, mam problem ze zgraniem audio z filmu z kamery Hi8 na dysk. Mam kartę video PINNACLE 500-USB do zgrywania z urządzeń analogowych. Fimy się zgrywaja ale ścieżka audio już nie. Nie wiem dlaczego, bo w innym programie mogę zgrać i to i to.
Nie wiem napewno i tez chyba nikt nie wie napewno dlaczego?,ale moze kamera nagrywa ci film w NTSC a w nero przerabiasz to na PAL.Wtedy glos sie nie zgadza z obrazem, Jak w innych programach wszystko sie zgadza to sprawdz jakie Audio kodeki uzywaja tamte programy? Moze byc "Microsoft ADPCM, IMA ADPCM, PMC, MPEG Layer-3,i nne.Rozne kodeki dadza ci rozne rozmiary audio w filmie dlatego ci glos albo sie pozni albo spieszy.Najlepiej sprawdz w innych programach co dobrze zgrywaja ,jakie one uzywaja audio kodeki i z jaka kompresja? .Moze tez te "niezgrane " filmy przerob w "Dr.DivX" czy "River converter".Tam masz opcje zeby synchronizowalo film z glosem.Czemu ci karty nie wykrywa tez nie wiem? masz service pack 2?,Sterownik "DriverX Runtime "C"? a moze karta jest zle zainstalowana lub zle cos podlanczasz do niej?
REv jest offline   Odpowiedz cytując ten post