Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.10.2006, 23:40   #1
soboliero
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika soboliero
 
Data rejestracji: 28.10.2006
Posty: 83
soboliero zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
problem z poradnikiem do napisów dvd

witam, próbowałem korzystac z tego poradnikaJak dodać polskie napisy do filmu DVD - CDRinfo.pl, ale mam problem przy plikach *sst i dalej. Zatrzymuje się na MaestroSBT i dalej ni w zab nie rozumiem o co chodzi
poza tym próbowałem dodac nap[isy według tej VIDEOPEDIA.PL - Dodawanie napisów do gotowego materiału DVD porady, ale tu z kolei do programu maestro dvd nie moge wczytac pliku ac3 wyskakuje mi komunikat zawsze przy 60% postępie,że CANNOT LOCATE A FRAME SYNC WORD AT AN EXPECXTED BYTE OFFSET. DATA MIGHT BE CORRUPTED (0X1070042)
Zna ktoś może przyczynę i rozwiązanie?
i jeszcze jedno pytanie. Dodaję napisy do dvd w ten sposób:przegrywam film shrinkiem, rozdzielam obraz i dźwięk VobEdit'em, mam napisy z SubtitleWorkshop w formacie SubRip, dadaje te napisy w DVDLab Pro, zapisuje i kompiluje wszystko razem, potem nagrywam na płyte i jest OK. Teoretycznie, bo te napisy widać w komputerze podczas odtwarzania filmu. Ale jest problem, bo te napisy nie wyświetlają się gdy puszczam film ze stacjonarnego odtwarzacza. Gdy wchodzę w menu są polskie subtitlles'y, ale na telewizorze ich nie widać.
Dzięki za cierpliwość w czytaniu tego posta i za odpowiedź
soboliero jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online