Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.10.2006, 20:51   #17
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Witam ponownie



Dzisiaj zaproponuję prawdziwą dawkę uderzeniową muzyki scenowej w najlepszym wydaniu. Aż sześć kompilacji DemoVibes to specjalnie przygotowane zbiory najlepszych scenowych utworów muzyki elektronicznej.

Jeśli lubicie brzmienia rodem z dem komputerowych jest to coś dla was . Ja zawsze uwielbiałem takie dźwięki i pochłaniam je wręcz całym ciałem . Jednak są tu również momenty, które na pewno was zaskoczą.



Do dzieła więc :

1 - DemoVibes
2 - DemoVibes2
3 - DemoVibes3
4 - DemoVibes4
5 - DemoVibes5
6 - DemoVibes6

Razem z każdym plikiem mp3 jest do ściągnięcia plik cue, aby bez trudu (po dekompresji do wav) można było nagrać sobie całość na płytę audio ***8211; czas jest naturalnie odpowiednio dostosowany. Dostępne są także ciekawie wykonane okładki do każdej płyty w formacie pdf.

Jednym słowem możemy sobie stworzyć całą kolekcję płyt ze świetną muzyką. Poza słuchaniem dla własnej przyjemności zestaw ten świetnie sprawdza się na różnego rodzaju przyjęciach w gronie przyjaciół. Warto mieć go na swojej półce z płytami w gotowości.

Polecam serdecznie.

Pozdrawiam


ps.
Na deser zostawiłem jeszcze niespodziankę. Kompilacja RetroVibes to z kolei muzyka z bardzo znanych dem z lat 1991-96. Są tu absolutne hity, które można usłyszeć w State of the Art czy Second Reality. Nie wiem jak innych, ale mnie jak tego słucham to aż ciarki po plecach przechodzą . Absolutna klasyka.
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post