Dyskusja: XBOX 360 vs PS3
Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.11.2006, 22:25   #13
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez FatAlbert Podgląd Wiadomości
@m@x
jeste***347; na studiach??
Owszem :-]. Co w tym dziwnego ;-)?

Cytat:
Napisany przez FatAlbert Podgląd Wiadomości
joy mnie kusi bo ponoc mozna go do piecyka pod***322;***261;czy***263; xD
Prawda, veirified. W ogole "podlaczyc" to duze slowo - pady sa bezprzewodowe ;-).

Bedac w kinie gralem na XBOX360 (promocja reklamowa). Nie wiem kto wymyslil zeby wydawac "Wladce..." na konsole, ale jedno jest pewne - na padzie grac sie w to nie da... W ogole szczytem wszystkiego bylo gdy poprosilem obsluge o wlaczenie sprzetu. Mila, obcisle ubrana pani wyjasnila mi grzebiac po dashboardzie "Tu sa MP3, tu filmy, tutaj polaczenie z internetem..." ja na to : "OK, ale chcialbym w cos pograc...", a ona "Eeee... To na tym da sie grac?". Brak kompetencji to pol biedy, ale zeby nie wiedziec ze cos wyposazone w 2 pady sluzy do grania to lekka przesada... Na poczatku uznalem to za niewiedze hostessy. Po probie zagrania w "LOTR" okazalo sie, ze pytanie obcisle ubranej pani bylo jak najbardziej uzasadnione. Grafika? Czegoz wymagac od panelu HD ready wartosci gora 2500 zl, fakt. Ale z drugiej strony - kogo stac na drozszy w tym kraju? Jesli tak maja wygladac gry na moim TV to ja dziekuje - duzo lepsza grafike mial juz chociazby Burnout 3 na PS2... Czekac, panowie. Czekac na PS3...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:

Ostatnio zmieniany przez M@X : 04.11.2006 o godz. 22:27
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post