Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.11.2006, 09:05   #904
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez adach Podgląd Wiadomości
Czasem jest obrzucanie błotem, przede wszystkim przez Jacka Kurskiego.
Jednak jeżeli się przyjrzysz bliżej to w PO taką samą funkcję ***8222;strzelby***8221; pełnią panowie Komorowski i Niesiołowski***8221;.
Warto nadmienić, że pierwszą osobą z taką rolą (jako w pełni zorganizowaną taktyką) był Konstatny Miodowicz (PO).
Cel tego typu działania jest jeden ***8211; wzmocnienie partii politycznych w Polsce ***8211; dwóch partii PO i PiS oraz stworzenie w Polsce dwubiegunowego modelu demokracji. Media się też w to dobrze wpisały już w czasie wyborów parlamentarnych, ale i teraz. Przykładem tego jest program wyborczy w TVN24, w piątek o 17:30 promujący tylko niektórych kandydatów na prezydenta Warszawy.
Politycy w Polsce zaczynają działać już dosyć fachowo i obok powyższego przykładu czarnopijarowców mamy i inne przykłady, które mają powodować określone działanie na elektoracie ***8211; np. zwiększenia wyrazistości
Bronisław Komorowski oraz Tadeusz Cymański***8211; kwieciste powiedzenia i porównania odnośnie przeciwników

Innym intrygującym przykładem jest Ludwik Dorn, który stosuje wyraziste określenia względem przeciwników i pewnych ich postaw, cech. Zasłynął m.in. dzięki powiedzeniu ***8222;wykształciuchy***8221;. No i tutaj zaczyna się problem z mediami, które relacjonowały te zdanie tak jak tego chciała opozycja, a nie jak wyglądało na prawdę. Każdy kto zna całą wypowiedź doskonale wie kogo te określenie dotyczy. Należy także pamiętać, że Dorn tego określenia nie wymyślił on je tylko zacytował za Aleksandrem Sołżenicynem. Wracając do tematu, styl Dorna jest wyraźnie inspirowany włoskimi metodami PR-owskimi.

No i druga część odpowiedzi na to pytanie ***8211; znajdź mi chociaż jednego polityka na świecie, który nie jest przekonany o tym, że on wie najlepiej? Ba!!! Ja nie oddałbym głosu na polityka nieprzekonanego o swojej racji.
nie w tym rzecz, chodzi o to, ze prawie za kazdym razem pod adresem ludzi spoza koalicji jesli maja inne zdanie leci standardowa juz wiazanka, ze sa z ukladu, bronia, ukladu, ze sa z SB itp
przyklady, ktore dajesz to takie, ze tak powiem akcje prewencyjne wystepujace co jakis czas, ale masz racje - w celu uzyskania poparcia.

Cytat:
Napisany przez adach Podgląd Wiadomości
Nie rozumiem. Twierdzisz, że tylko koalicjanci mają dobre pomysły
nie kpij - pokaz mi cokolwiek co wprowadzil pis/koalicja aby poprawic zycie mieszkancom tego chorego kraju

Cytat:
Napisany przez adach Podgląd Wiadomości
Nie można wkładać, tak jak chce SLDowska propaganda, CBA do koszyka ***8222;tanie (drogie) państwo***8221;, bo to jest powołanie nowej służby, a więc inwestycja a nie zwiększenie jakiejś tam biurokracji.
Być może przyniesie skutek, a może nie. Według PiSu, PO, Transparency International (zalecała taką instytucję Polsce już w 1998). Zalecenia stanowczej walki z korupcją padały również ze strony Banku światowego i Komisji Europejskiej bodajże w roku 1999.
Na rezultaty należy poczekać jednak ok. 3 lat, tak jak to miało miejsce w innych biurach antykorupcyjnych powołowanych w innych państwach. Niedługo idea biura antykorupcyjnego będzie obchodzić swoje 30-lecie (Hong Kong rok 1977)
zacznijmy moze od tego, ze CBA jest/bedzie calkowicie upolitycznione, wiec "w du.pe niech sobie je pis wsadzi". narazie to pieniadze wyrzucane w bloto, a pozniej zobaczymy, moze sie to zmieni.

Cytat:
Napisany przez adach Podgląd Wiadomości
Na 30 000 osób - ***8222;kilka***8221;. Jakiej ***8222;ważności***8221; były te postacie? To byli czołowi regionalni politycy? Poza tym, do samorządu nie mogą kandydować osoby karane.
Na prawdę czepiasz się głupot, bo to jest całkowicie naturalne, że przy wpływowych partiach, oraganizacjach, fundacjach kręcą się ***8222;ciemne***8221; typy.
Ja się założę, że jest więcej kandydatów PiSu, którzy mają różne grzechy na sumieniu i co z tego?
Gorzej gdyby to był, któryś czołowy polityk. Wiem, że ludzie partii rządzącej nie są aniołami, że cała formacja nie ma białej aureoli nad głową ***8211; i ja tego od nich nie oczekiwałem, więc nie rozumiem dlaczego Ciebie oburza fakt, że to nie ideały.
chodzi o ludzi z pierwszej trojki na listach wiec dosc wysoko postawionych w jedynej slusznej partii

Cytat:
Napisany przez adach Podgląd Wiadomości
Nie odnowa moralna to to o czym ja pisałem i nic innego.
nie chce ci ublizac, ale prosze wroc do poprzednich wyborow i wynotuj o czym mowil pis

Cytat:
Napisany przez adach Podgląd Wiadomości
Nie chce wracać do kłótni czy zawinił PiS, czy PO, że nie ma POPiSu, bo każdy z nas ma wyrobione zdanie. Chyba, że masz coś nowego w temacie. Wobec tego nie ma innej możliwości niż zawarcie takiej koalicji jaka jest. Ja też nie jestem zadowolony z SO w rządzie.
Polityków też czasem ponoszą nerwy, a Kaczyński nie mógł przewidzieć takiego draństwa jaki wycieła TVN i Renata Beger. To była bardzo kosztowna niespodzianka i dowód na stronniczość mediów, która wprawdzie obniżyła PiSowi notowania, ale nie udało się zrealizować scenariusza zmiany władzy i dobrze.
nie glosowalem ani na pis ani na po - stoje z boku i oceniam
wina lezy po obu stronach ale imho duzo wiecej po stronie pisu

a co ma do tasm tvn? oni byli inspiratorem? czy ranatke i tvn na siebie skierowano? renatka nr wyciela a tvn pokazal, ale suma sumarum zapomniano o temacie po serii wyzwisk i jest cacy

co wyborow w warszawie - prosze zobacz co powiedzial o sprawie pan mikke

rowniez pozdrawiam
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post