Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.11.2006, 18:24   #185
littleluke
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.11.2006
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3
littleluke w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question kontynuacja tematu i dziwne objawy

Witam. Nowy jestem, chociaż już zdąrzyłem trochę poczytać a przede wszystkim samemu potestować. I tu wielki problem jak sądzę. A więc opiszę najpierw o co chodzi. Mam dwa napędy: Pioneer DVR-108 z firmware 1.2 oraz naped combo liteona LTC-48161H KH0N. Od kiedy tylko mam możliwość nagrywania DVD - sprawdzam sobie błędy. Pioneer nigdy nie działał - byłem przekonany, że nie wspiera zwracania błędów i tyle. Więc testy robiłem na liteonie. Nigdy nie sprawdzałem na innych napędach ani nie mogłem wcześniej znaleźć jakiegokolwiek porównania tak więc poniższe wyniki uznawałem za normalne. Martwiła mnie tylko ocena 0 Wyniki przedstawiają się następująco:
-screen-liteon.jpg
-podsum-liteon.jpg
dosłownie wczoraj zdobyłem cddvd speed w wersji 4.7 i nagle pioneer dostał możliwość sprawdzania płytki. Wyniki natomiast przyprawiają o kolejny ból głowy:
-screen-pioneer.jpg
-podsum-pioneer.jpg
Zaznaczam, że to ledwo wypalona płytka i jest w 100% czytelna. Żeby dodać kolejnego zamieszania dodam, że na tłoczonych płytkach tych błędów mam około połowę tylko mniej. Aha, żeby jeszcze bardziej zamieszać, wspomnę tylko, że wyniki z obu napędów to ta sama płytka DVD. Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć o co w tym w ogóle chodzi??
littleluke jest offline   Odpowiedz cytując ten post