Dyskusja: HDD problem PILNE!
Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.11.2002, 17:46   #1
GOLOMB
Gość
 
Posty: n/a
HDD problem PILNE!

Posiadam dysk MAXTOR D740-6L 7200RPM ATA133. Nio problem polega na tym iż dysk posiada BARDZO niski transfer danych tzn w praktyce przy przegrywaniu plików na dysk (pracuje z dużymi plikami DIVX) przy mierzeniu HD TACH2.61 transfer na poziomie. Ale jak zacznoe coś przegywać to system mieli i mieli atransfer średnio wynosi 4000KB\s u kumpla na SEAGATE U6 40GB transfer wynosi 12000KB/s przy symulacji sciongania w kaziee.Dlatego co może powodować takie problemy. Pozatym MAM włączone DMA i dysk jest na taśmie 80 żyłowej.ATA 100 na płycie K7S5A+Duron 1000@1100+ 256DDR.Pozatym gdy już coś przegrywam niejestem w stanie przeprowadzić żadnej innej operacjii a u kumpla to zwykle nie przeszkadza i może robić coś innego. Przy nagrywaniu w NERO również dysk cały czas jakgdyby pracował a przecierz tak nie powinno być. Próbowałem już wszystkiego FORMAT usówanie partycjii.Słyszałem że może to być błąd obsługi WINXP bo takim systemem dysponuje ale mogę sprawdzić też na innych. PS w teście HD TACH wszystko ok i w wydajności teoretycznej jest 30% szybszy od SEAGATE U6. BŁAGAM O POMOC
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online