Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.11.2006, 21:10   #57
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mjez Podgląd Wiadomości
ja znalazłem na to sposób.Kupiłem sobie napęd dvd asusa i czyta dosłownie wszystkie płyty których nie widzial nec a nagrywarka cd-rw lg wywalala błędy crc
To właśnie miałem na myśli.
Dobre płyty każdy napęd odczyta, problemy zaczynają się z uszkodzonymi płytami i tu okazuje się że jeden napęd sobie poradzi i drugi nie.

@Fotoarte - to ma znaczenie jakie masz te napędy do odczytu. Warto więc sprawdzić choćby u kumpla, jeśli zależy ci na tych danych.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post