Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.12.2006, 19:57   #1824
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Domagam się przeprowadzenia na nim obszernych testów!

Ich publikacji oczywiście też.

już właśnie dzisiaj myślałem nad tym...

teoretycznie firma, która sprzeda mi TV powinna zabrać stary....tyle teoria

w praktyce stary TV 27" nie wejdzie do śmietnika i za żadne pieniądze nie wezmą go śmieciarze...

ale mam młot 5 kilowy na dluuugim trzonku

więc film będzie na pewno
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post