Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.12.2006, 23:04   #1
grafit
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.12.2006
Posty: 1
grafit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Problem z konwersją DTS(5.1) na AC3(5.1)....[troche inny]

Witam

Chciałem przerobić film MKV na DVD-Video. Film ten doskonale chodzi na każdym odtwarzaczu na PC, więc nie wiem czy to może być problem z kodekami. Może opowiem najpierw od początku czego już próbowałem:
1. najpierw według opisu jednego z neta, przerabiałem programem Avi2Dvd. Zaraz na samym początku progs wyskakiwał z błędem, że coś nie teges z dźwiękiem.
2. Później poszedł w ruch ConvertXtoDVD. Film sie zrobił, ale wogóle na kompie nie chodził, a na stacjonarnym dźwięk był zniekształcony (obraz ok).
3. Zacząłem dużo czytać, kombinować, ściągać mase programów. W końcu doszedłem do tego, że wyjąłem z matroski video i audio.
4. Najpierw rozbiłem audio DTS na sześć WaV'ów. Później podobno (według innego opisu) trzeba jest mix'nąć, ale gdy to próbowałem zrobić niczym nie szło. Zawsze powstawał plik *.mix który miał pare bajtów. Jedynie jeden kanał wav mogłem przerobić na ac3.
5. Próbowałem przerobić dts na ac3 bez rozwalania go. Nie poszło.
6. Próbowałem Hypercube'em przerobić to pisało że podobno nie ma kodeka...

Nie wiem czy o jeszcze jakims pomyśle nie zapomniałem, aczkolwiek siedzię już na tym dzisiaj którąś godzinę. Jutro sobota, a chciałem film obejrzeć na stacjonarnym odtwarzaczu... Proszę o pomoc, bo czuję że będe musiał cały wolny dzień jeszcze nad tym siedzieć...
grafit jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online