Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.01.2007, 11:08   #104
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
widzi widzi
jaki napęd w jakim stanie płytka bo ta płytka to chyba będzie CSS tylko zabezpieczona więc raczej wina leży po stronie sprzętu
benq 1640, pioneer 110, i liteon w komputerze kolegi nie pamiętam modelu, mój komputer Ok inne płyty się kopiują bez problemu nawet najnowsze zabezpieczenia, a Anaconda da się skopiować ale czyta tylko audio w komputerze, na stacjonarnym DVD nie rusza wcale sprawdzałem na 3 modelach, na forum już było takie pytanie dość dawno temu i nikt nie rozwiązał tego problemu.

Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
benq 1640, pioneer 110, i liteon w komputerze kolegi nie pamiętam modelu, mój komputer Ok inne płyty się kopiują bez problemu nawet najnowsze zabezpieczenia, a Anaconda da się skopiować ale czyta tylko audio w komputerze, na stacjonarnym DVD nie rusza wcale sprawdzałem na 3 modelach, na forum już było takie pytanie dość dawno temu i nikt nie rozwiązał tego problemu.
zapomniałem napisać nośnik jak nówka

Cytat:
Napisany przez KC42 Podgląd Wiadomości
zapomniałem napisać nośnik jak nówka

Przed chwilą próbowałem zgrać DVDFabDecrypter 3.55 opcją film główny to przy odtwarzaniu słychać głos a na ekranie plansza Content removed

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 17.01.2007 o godz. 23:53
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post