Dyskusja: XBOX 360 vs PS3
Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.01.2007, 19:04   #137
FatAlbert
Wujek Cięta Riposta ;D
 
Avatar użytkownika FatAlbert
 
Data rejestracji: 22.11.2005
Lokalizacja: Rypin
Posty: 2,719
FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Desden Podgląd Wiadomości
Co do X360 tez ma miec lina...gry na X360 sa fajne,takie jak Gears Of War, Losta Planet czy Oblivion. Dodatkowo ma wyjsc jeszcze Too Human, Resident Evil 5, - ale wkoncu nie wiadomo czy bedzie na to PS3 jak co chwile sie zmieniaja plotk na ten temat(aka kupno Capcomu przez M$). Ale oprucz tego na X360 beda te wszystkie 'niby exclusive'y' ktore mialy byc tylko na PS3, wiec, co sie bedzie oplacac to pozostanie wiele do zyczenia.
Aha Co do RPGow poza Blue Dragonem ma wyjsc jeszcze kilka z japonskim rozmachem na ktorych widok szczeka opada.

Takze na jakis rok moze poltora/2 z cala pewnoscia jesli chodzi o "Budżet Domowy" to X360 bedzie idealnym rozwiązaniem.

Nie ukrywam mam X360 jestem zadowolony ze sprzętu - bede grac na wszystkim, nadal jestem wielkim fanatykiem Sony(nie mylic z fanbboyem) ktory tez czeka na PS3! Ale ja PS3 nie kupie jak wyjdzie! z czystego powodu nie bedzie FF13 ani MGS4,Tekken6 na starcie wiec to co zapowiadaja jakos mnie nie zadowala, a czekam na mocne konkrety - takie jest moje zdanie.
fakt

ja się wstrzymam z ew. kupnem x360 bo przecież za kilka miecha rev2.
__________________
Poznać wielu z was to byłby zaszczyt.
FatAlbert jest offline   Odpowiedz cytując ten post