Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.03.2002, 07:22   #2
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
[b]Czy Archiwum jest potrzebne na Forum? Do wszystkich![/

Ja sądzę, że "search" naprawdę dobrze spełnia swoje zadanie. Próbowałem kilkadziesiąt razy coś poszukać i search znalazł mi szybko i dokładnie to co chciałem, poza tym starzy wyjadacze (jak ty to mówisz), rzadko się irytują i czasami po wielokroć odpowiadają na ten sam temat do znudzenia, biorąc poprawkę na to, że pojawiają się nowi forumowicze. Poza tym Misiek4 nie znajdzie zapewne czasu na twoją propozycję.
pzdr
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post