Dyskusja: XBOX 360 vs PS3
Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.01.2007, 14:13   #140
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Polecam zacząć od korzeni: MG, MG Snake's Revenge, (MG2 pominę z litości - M@X, jakby mi się pomyliły tytuły popraw mnie he he), koniecznie MGS, MGS2 (kaszana jak dla mnie, pomijając epizod na tankowcu - wiadomo dlaczego he he), MGS3 (udany, ale jak już to polecam wersję Substitence).
MG2 : Solid Snake, Snake's Revenge robil kto inny i nie ma zwiazku z seria. CO do MGS 2 - nie znasz sie :-P. A powaznie - wyobrazasz sobie scislosc fabuly wszystkich czesci bez Shell Episode? Postac Raidena jest tam konieczna, jako mlodego "rookie" ktory nie ma pojecia jak to jest, gdy zolnierza kontroluje rzad. Daje sobie glowe uciac, ze gdyby Raiden nie wygladal jak szesnastoletnia panienka tylko jako mldosza wersja Snake'a - spodobaloby Ci sie. Ignoruj po prostu jego anatomie i skup sie na fabule - a ta jest genialne. Wystajaca daleko ponad konwencjonalne, nudne i "przyziemne" fabuly - dla mnie MIOD! A jesli jej nie zrozumiales, to przejdz jeszcze raz. Ze slownikiem w rece ;-).
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post