Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.01.2007, 10:51   #8
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
no... ale sory ktos zadaje pytanie a post nr 2 jest juz OT, zupe***322;nie niezwiazanym z tematem i potem ca***322;a taka dyskusja, odnosnie odpowiedzi na pytanie moze 1 czy 2 posty sie pojawiaja... raczej o ten OT mi chodzilo, jak tez wlasnie o " radosna tw***243;rczo***347;***263; 'ziomali'... ". Owszem mozna pisa***263; posta w temacie i prowadzic jednoczesnie OT. ale niech nie wychodzi to tak ze tylko jest OT.

Oczywiscie rozumiem ze sa tematy typu pokaz swoj pulpit gdzie jest luzna rozmowa, ale jednak ludzie staraja sie rozmawiac w okolicach wygladu pulpitu uzytych programow i funkcjonalnosci (ogolnir temat rzeka)

Wcale nie chce zeby panowala jakas sztywna atmosfera, bo to minelo by sie z sensem.
Taki topic smieszne teksty w dziale humor, kurde musze naprzewijac sie tych stron bo ktos komentuje inne dowcipy.... i jak to sie ma to glownego topicu... (czy nawet smieszne obrazki) jestem za ale niech da wlasny jakis kawal czy tekst albo obrazek a do tego komentarz czyjejs wypowiedzi....

Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
PS2 Thomascamel - chyba nie pr***243;bujesz startowa***263; na moda?
Co do tego czy startuje na moda... Nie. Sam z siebie nigdy takiej inicjatywy nie wysun***281;. By***322;em modem na pewnym forum, ale zbyt duzo roboty, nie mam czasu czyta***263; wszystkiego... a tym bardziej cierpliwosci do niektorych ludzi....
Poprostu nie nadaje sie do tego..... i nie zamierzam brac sie za cos w czym sie nie sprawdzam...



Wiem ze ca***322;y temat ktory zakladam wiaza***322;by sie ze zwiekszeniem ilosci roboty dla modow, jednak po pewnym czase sytuacja by sie zmieni***322;a i ilosc pracy tez by zmala***322;a...

Ostatnio zmieniany przez polakT : 28.01.2007 o godz. 12:36
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post