Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.02.2007, 12:11   #43
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez prometeusz Podgląd Wiadomości
wszystko jest ok, laduja sie wlasnie pradem 1800
Tamte co wczoaj zapuscilem zrobily sie jak trzeba - odswierzone - niestety nie mam pojecia ile to trwalo zostawilem ladowarke w pracy.
Pozostalo mi jeszcze tylko sprawdzic jak pokazuje dokladnie pojemnosci akumulatorkow.
Ale to dopiero jak sie naladuje
powiem, że jak dla mnie to ciut ze trzy razy za duży ten prąd ładowania, no chyba, że ci się spieszy...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post