Dyskusja: Bittorrent
Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.02.2007, 16:25   #1310
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zelea Podgląd Wiadomości
@Smartek
jak mozesz daj namiar dokladny na tego shella moze i ja sproboje na nim cos a jak by bylo okej to moze wezme z 2 kumplami na spolke i bedzie taniej ale najpierw chcialbym zobaczyc dokladna oferte...
1. Koles mowil zeby go nie reklamowac..
2. Shelle po okolo 70zl maja gora 3 aktywne procesy, wiec mialbys dla siebie 1 proces (jednego aktywnego torrenta) - teraz juz wiem, ze to malo. Ja mam 2, a 4-5 byloby _idealnie_ :-).
3. Poszukaj na forach - przewaznie na kazdym trackerze ktos sie oglasza. Ja przelecialem kilkanascie trackerow, a niektore ogloszenia czytalem po kilka razy az wkoncu trafilem na oferte godna uwagi (i moglem przed zaplacaniem potestowac przez 1h ;-D).

Zycze powodzenia,
pzdr.

PS. Prawdopodobnie wezme na nastepny miesiac (akurat mialem przyplyw gotowki to moze z lepszymi parametrami..., jak to mowia - apetyt rosnie w miare jedzenia).
Smartek jest offline