Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.02.2007, 19:05   #1
sztosz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.02.2007
Posty: 3
sztosz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Brak multisesion, niemożność kasowania płyt CD-RW

Mam nagrywarkę DVD LG na Secondary Master i CD Lite-On na Secondary Slave.

Mam sporą wiedze na temat komputerów w ogóle. na forum nie znalazłem podobnych tematów.

Problemem jest to że kiedy tworzę w Nero 7 płytę multisesyjną to Nero normalnie ją tworzy, ale potem twierdzi że nie może nic już do niej dograć. Kiedy próbuję coś dorać w Burn4free dostaje komunikat że nie można dograć danych do płyty. Nero nie potrafi skasować plyty CD-RW, twierdząc, że w napędzie nie ma płyty CD-RW, to samo jest z Burn4Free. Zaczęło sie to ~2 tyg. temu, nagle, nie mam pojęcia dlaczego. W innej instalacji windowsa, zainstalowanej specjalnie dla testu, Burn4Free normalnie kasuje CD-RW i dogrywa kolejne sesje do płyt 'zamkniętych' w instalcji windowsa której używam na co dzień.

W czym tkwi problem? Reinstalacja windowsa nie wchodzi w rachubę, za dużo softu zainstalowanego, a reinstalacja wszystkiego i przywracanie ustawień niestety za dużo czasu by mi zabrała. A w tym miesiącu tego czasu mi brak :/

W systemie zainstalowane AnyDVD, Alcohol 1.9 (chyba najnowszy)

_________
PS. Jeżeli podobny problem pojawił się gdzieś na forum i został rozwiązany to proszę mnie odesłac do tematu i przepraszam że sam go nie znalazłem.
sztosz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online