Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.02.2007, 12:14   #10
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek Podgląd Wiadomości
@Ormianin - nie o to mi chodzilo (tak myslalem, ze zaraz ktos napisze, ze ma TV z 80. roku ;-) ).
Chodzi mi o to kto aktualnie planuje kupic telewizor i miec go dluzej niz 10 lat gdzie co raz to nowsze technologie sie pojawiaja? :-)
Moze to dla ciebie bedzie dziwne, ale zwykly wyjadacz chleba kupi TV na conajmniej 10 lat lub wiecej, nawet w krajach zachodnich, przecietni nie zmieniaja tak czesto sprzetu RTV i AGD. Nawet ja kupujac dzis np. pralke, chcialbym aby posluzyla ona minimum 10 lat, wydaje mi sie ze nie bede mial telewizorowi za zle jak i pogra 10 lat, jak i wiecej... tak poza tym jak czlowiek zaczyna miec troche innych obowiazkow na glowie, wazniejsze cele... to przestaje sie interesowac wymienianiem RTV, Audio i ma juz dosc małooplacalnego komputerowego szalenstwa... jak bylem studentem i nastala modna era komputerow klasy PC to w koncu lat 90-tych nie bylo miesiaca abym nei wymienial w swoim pececie jakiegos podzespolu, bardzo mnie to rajcowalo, ale z dzisiejszego punktu widzenia nie mialo sensu i szkoda bylo na to wszytsko tylko kasy. Dlatego dzis jak kupie nowy TV (nie wazne czy plazma czy LCD czy CRT) to bedzie to napewno inwestycja na dobre pare lat i wiecej.
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post