Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.02.2007, 09:27   #4
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez janaj Podgląd Wiadomości
Nic z tego :-(

Próbowałem CloneDVD 4. Jedyne co dobre się wydarzyło, to to, że program otworzył pliki, rozpoznał film, wersje językowe. Pozwolił ustawić parametry kompresji. Wyrzucić zbędne napisy i tak dalej. Ale kiedy po wszystkich ustawieniach wcisnąłem "wykonaj" i teoretycznie powinien kompresować, program się zawiesza. I dupa znowu :-/

No chyba, że to jakieś ograniczenie wersji trial. Ale próbowałem inny film i poszedł. Czyli w dalszym ciągu trzeba jakiegoś programu, który to albo skompresuje, albo odbezpieczy. Bo wygląda na to, że zabezpieczenie jakieś zostało pomimo, że film jest już zgrany na twardziela. Wrrrr...

Pozdrawiam
anydvd i clonedvd2 od elby/slysoft tego drugiego najnowsza wersja to chyba 2.9.x
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post