Dyskusja: Zakup notebooka
Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.03.2007, 21:19   #160
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Agusia Podgląd Wiadomości
Mam pytanie w sprawie kupionego przeze mnie laptopa. Facet mi napisał, że jast tam preinstalowany XP z SP1, pamiętacie czy SP1 zawiera poprawki na Sassera i Blastera? A jeżeli nie, to czy ktoś z Was pamięta numery tych poprawek ? Nie chciałabym zainfekować kompa podczas ściągania sp2
SP1 raczej na pewno zawierał te poprawki, to w sumie dość stara sprawa.
Gdybyś potrzebowała, to mam gdzieś na dysku zarówno te pliczki jak i numery tych poprawek
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post