Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.03.2007, 15:47   #62
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
1. Na pewno bezpieczniej jest stosować opcję Hide - jump to non deleted button. Nic nie zmienia się w nawigacji, po prostu przycisk jest nie aktywny.

2. Remake usuwa fizycznie ścieżki podpisów z VOB, ale wpisy o tych podpisach pozostawia. Robi to po to, żeby działały poprawnie adresowanie ścieżek, które wybierane są przez numer ścieżki właśnie.

W PGCEdit można usunąć te wpisy, ale należy wtedy przemapować wszystkie ścieżki napisów (co zresztą proponuje PGCEdit po usunięcie - niestety robi się to ręcznie). Inaczej wybierając napisy np. polskie z menu, możemy trafić na zupełnie inne
to chyba remake robi to źle bo faktycznie przyciski pasują i napisy ale nazwa napisów nie bo są po polsku a pisze że angielskie, tylko z tego co sprawdziłem DVD Rebuilder po usunięciu napisów czy przed czy po numerze kolejnym pasuje wszytko nazwa napisów i wybór z menu, ale czemu w power DVD jest ok po remaku i to dla mnie tajemnica jak problem z Subtitle Workshop do tej pory nie wiadomo czemu w mpg nie mogę korygować napisów
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post