Dyskusja: God of War ps2
Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.03.2007, 23:24   #11
smingus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.03.2007
Posty: 1
smingus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez AlienXp1 Podgląd Wiadomości
Witam,

Mam na dysku obraz płyty "God of War"(dvd5) na ps2. Próbowałem już wielokrotnie nagrać to, ale ciągle nie działa. Pojawia się napis początkowy gry i stoi w miejscu. Używam Swap Magic DVD 2. Czytałem uważnie na waszym forum tutrial i wiem, że w takiej sytuacji należy nagrać gre z pachem. Tylko że na wszystkich podanych stronach nie ma akurat do tej gry. Szukałem na google, ale nic konkretnego nie znalazłem. Już nie wiem w jaki sposób to nagrać. Próbowałem: Nero, Alcohol 120%, Clon DVD, DVD Decrypter. Wszystko nagrywałem z najniższą prędkością czyli 4x, bo niżej nie mogłem wybrać. W DVD Decrypter wybrałem 1x ale i tak nagrał z 4x. Gdyby ktoś widział jak to nagrać to byłbym bardzo wdzięczny.

Proszę o pomoc.
Siemanko witam! Ja również chciałbym poprosić o pomoc, otóż też będę miał tą gierke tylko że ona ma ponad 6GB i nie wiem czy będę w stanie ją wypalić i co będzie mi potrzebne do jej odtworzenia. Moja nagrywarka to LG HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10N. Co do PS2 posiadam SM v3.6 i ZoneLoader, nagrany na DVD. Proszę o wyrozumiałość i jasne odpowiedzi
Z góry ślicznie dziękuję i pozdrawiam,
Sminguś Dyngus!
smingus jest offline   Odpowiedz cytując ten post