Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.03.2007, 06:55   #5
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kasprzak Podgląd Wiadomości
No tak. Tylko jak to w praktyce wyglada.
Sciagnie mi poczte np. na kompie, jak pojde na lapka to tez mi ja sciagnie...a po tygodniu tego juz nie bedzie ?
Poprostu czy jak sciagne raz na kompie to czy na innym znowu bede mogl to sciagnac, a dopiero po tygodniu usunie.
Według mnie tak. Mam teraz podobnie, bo używam tego samego konta na stacjonarnym i laptopie, tylko robię tak, że na laptopie (gdzie pocztę przeglądam częściej) mam zaznaczoną opcję pozostawiania wiadomości na serwerze, a dopiero na stacjonarnym jej wykasowywania. W ten sposób to, co wcześniej ściągnę i przeczytam na notebooku, jest później ponownie ściągane na stacjonarnym.

Nie wiem, jak dokładnie byłoby przy 7 dniowym opóźnieniu kasowania, ale podejrzewam, że działanie w praktyce wyglądałoby identycznie pomijając opóźnienie w kasowaniu wiadomości z serwera.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post