Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.03.2007, 07:10   #7
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kasprzak Podgląd Wiadomości
No o ten czasowy limit sciagnaia nie chodzi, bo wazne zeby to co sie sciagnie na laptopie bylo kasowane na stacjonarnym, tylko chcialbym tez to co sciagne na stacjonarnym bylo potem na laptopie. Dlatego opcja z kasowaniem po 7 dniach jest dobra.

Nie wiem ogolnie czy zostac na thunderbirdzie czy sprobowac czegos nowego ?
Ja używam zwykłego Outlooka, ale to tylko z braku alternatyw.. Przeszedłem przez Thunderbirda, Bata, kilka innych mniej znanych i żaden jakoś nie przypadł mi do gustu. Outlooka w sumie też specjalnie nie lubię ale jako podstawowy program może być. W sumie do tej pory jedynie IncrediMail zagościł u mnie na dłużej i co ciekawe nie ze względu na te wszystkie bajery, których i tak nie używam, ale po prostu - odpowiada mi. Gdyby jeszcze tylko nie te problemy z polskimi znakami...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post