Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.03.2007, 19:27   #49
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Nie wystarczy!
Trzeba umiec czytac i jeszcze rozumiec co sie czyta!

I jeszcze jedno: to wlasnie powstaje mitologia, ze wszystkimi dodatkami.
Capitan America, Batman, Spiderman inni, to sa wlasnie postacie z mitologii, wspolczesnej mitologii ameryki.
Komiks, film, tworzy mitologie, bogow i wydarzenia.
Nie trzeba umiec czytac i rozumiec, zeby uczestniczyc - wystarczy patrzec. Inni przeczytali, zrozumieli i pokazali w co macie wierzyc i jak.
Ale kto wierzy w mity? Mit niej est i nie bedzie uznawany za wiarygodne zrodlo historyczne
Tak jak napisalem - czy jakis ***** uwierzy w to co widzi na srebrnym ekranie g mnie obchodzi, ja ide do kina zeby dobrze sie bawic i jezeli film mi to zapewnia to swietnie i pod takim katem go oceniam.

Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Wystarczy czytac - ponad 60% ludnosci Polski nie miala w reku ksiazki nie tylko w tym roku
Ankiety tore podaja taki wynik nie uwzgledniaja mediow jak ebooki czy tez audiobooki - w dobie internetu to normalne ze media drukowane zanikaja. W stanach coraz wiecej wydawnictw tworzy wersje internetowe swoich gazet a u mnie na uczelni zamiast ksiazek wykladowcy podaja adresy url, swiat sie zmienia i mnie takie wyniki nie dziwia

Innymi slowy - czy mialem w reku drukowana ksake... nie (nie liczac mangi ) czy to naczy ze nic nie czytalem... nie.
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post