Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.04.2007, 12:07   #144
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez coil Podgląd Wiadomości
co Ty mówisz
mam NEC-a od ponad dwóch lat i nigdy - powtarzam - nigdy nie zdażyło się aby nie przeczytał jakiejś płytki dvd.
To masz fart

Ja swojego Nec 3500 po zakupie wymieniałem chyba ze 3 razy, żeby w ogóle mógł zweryfikować to, co sam pali...

Ed ma rację - pod względem możliwości odczytu Nec'i są na końcu stawki.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post