Dyskusja: VERBATIM DVD+R x16
Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.04.2007, 13:25   #572
blashaque
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika blashaque
 
Data rejestracji: 20.03.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 22
blashaque w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kolejna płytka wypalona i kolejny skan, tym razem oprócz CDSpeed'a również za pomocą DVD-Info Pro. Skany wykonane prędkością x4 oraz x8. Widać, że nie ma zbyt dużej różnicy pomiędzy prędkościami skanowania. Zastanawia mnie jednak fakt, dlaczego DVD-Info Pro zaniża wartości PI? A może to CDSpeed je zawyża? Czy ktoś wie czego to może być przyczyna?

Aha, płytki palone na LiteOnie prędkością znamionową, czyli x16
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
VERBATIM DVD+R x16-lite-on_dvdrw_shw-1635s_ys0z_20-april-2007_17_18_test4x.png   VERBATIM DVD+R x16-lite-on_dvdrw_shw-1635s_ys0z_20-april-2007_17_29_test8x.png   VERBATIM DVD+R x16-dvdinfopro_pipo_scan_x4.png   VERBATIM DVD+R x16-dvdinfopro_pipo_scan_x8.png  
__________________
...chwila na zawsze bezsennością zdumionych dni pozostanie...
- stacjonarny: LG GH22LS30 (1.01)
(LiteOn DVDRW SHW-1635S (YS0Z) - RIP )
- laptop: LG GMA-4082N (HA01)
blashaque jest offline   Odpowiedz cytując ten post