Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.04.2007, 06:04   #7
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mazurkowy Podgląd Wiadomości
po prostu cenowo atrakcyjne i jak juz jest okazja to warto bra***263; 17", choc wiem ze to wielkie i bateria itd.
a jak to jest z tunerami? podobno tak sobie chodz***261;. a w ogole kto***347; z was uzytkowal hp seria 9000? nie moge naprawde zadnej opinii znalezc, poza t***261; ze hp polska to zacofani bardzo bo nie ma serwisu na hp 9000 w polsce bo oficjalnie tych modeli w polsce nie ma
kamerka nie powiem - przydatna. sam nie wiem.
Posiadam i uzytkuje HP pavilion dv9230us, wiec jak masz jakies pytania, to zadawaj.
Matryca 17", to cos pieknego. Owszem, ze taki laptop nie nadaje sie zbytnio do przenoszenia. Laptopy z serii 9000 z zalozenia maja zastapic workstation.
Bateria nie jest taka zla. W moim przypadku przy przegladaniu internetu dziala do 2h, przy graniu jakies 1:15h.
Swoja droga, to calkiem tanio wychodzi ten HP z linka. Ja za swojego placilem 1478$ (z podatkiem 8.25%), a ma nieco slabsza konfiguracje.
Jesli masz do wyboru te dwa laptopy z linkow i w cenach, jakie podales w poscie, to lepiej wziasc Toshibe. Niewiele drozsza, a jednak wydajniejsza maszyna. Wykonanie HP i Toshiby jest na tym samym poziomie. Zalezy tez czego oczekujesz, bo sadze, ze HP jest bardziej multimedialny. "Szybkie" przyciski do obslugi playerow, do tego pilot. Ulatwia to zycie. Nie wiem, czy Toshiba to ma.
Jeszcze jedno... HP wcale gorszych glosnikow nie ma, bo montuja ALTEC LANSING. Jak na glosniki w laptopie graja super!
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
kamera? mozna dokupic
Wszystko mozna dokupic. Po to sie kupuje laptopa, zeby malo miejsca zabieral na biurku. A jak zaczniesz tak wszystko dokupywac, to sie okaze, ze ten laptop zajmuje tyle samo miejsca, co blaszak. A zreszta przenies pozniej to wszystko gdzies... laptop, osobne kamerki, pare kilometrow przewodow... chyba bez sensu?

Ostatnio zmieniany przez Proton : 22.04.2007 o godz. 06:35
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post