Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.04.2007, 17:18   #11
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mazurkowy Podgląd Wiadomości
PROTON dzi***281;ki za info. jesli masz chwilk***281; wolnego czasu to poczytaj prosz***281; co***347; takiego:
http://www.nhl.pl/viewthread.php?tid=470

opinie po tescie HP Pavilion dv6140ea. Kiepskie bardzo. Zosta***322; ten laptop przetestowany bardzo dok***322;adnie. I pytanie. nie moge znale***378;***263; oen i opinii hp serii 9000. ale je***347;li te same wady s***261; w 9000 to ja podzi***281;kuj***281;. szkoda ***380;e nie ma DVI.
PROTON odpisz prosz***281; i ustosunkuj si***281; do tych opis***243;w wad!
Juz czytam
Ale ustosunkuje sie raczej wieczorem, bo nad Zatoke Meksykanska sie zbieram zaraz.

Dobra, w koncu pare minut mnie nie zbawi, a skoro Tobie zalezy.
Ta recenzja, to psinka, nie recenzja... skromna.
Ja ze swojego laptopa jestem zadowolony. Nie jest idealny, ale ogolnie jest OK.
Plastiki dobrej jakosci, choc cala konstrukcja moglaby byc nieco sztywniejsza. Tylko ze laptopy innych Producentow tak samo wykonane. Jedynie IBM byl pancerny... ale podzespoly takie sobie.
Prawda jest, ze HP laduje pelno syfu w postaci oprogramowania I na pewno odbija sie to na wydajnosci. Sam mysle, jak sie tego pozbyc z instalki. Bedzie trudno... jesli w ogole sie uda. Ale wszystkie laptopy maja naladowane zbednego softu. Mniej lub wiecej, ale maja.
Matryca jest przyzwoitej jakosci, choc widywalem lepsze. Bateria, jak juz wspominalem jest przyzwoita. Trudno zreszta oczekiwac od laptopa 17" wyjatkowej mobilnosci. "Szybkie" przyciski dotykowe ladnie wygladaja. Niekiedy dzialaja nadgorliwie i wystarczy, ze musniesz przypadkowo, a juz zadziala.
Klawiatura dziala bardzo fajnie, ale... wykonana jest chyba ze zbyt miekkiego plasitku, bo po 3 miesiecznym uzywaniu laptopa zauwazylem, ze czesciej klikane przyciski zaczely sie wycierac! Tylko nie wiadomo, jak to wyglada u konkurencji... nie wykluczone, ze podobnie.
Laptop ogolnie bardzo sie nagrzewa. Ale trudno, zeby bylo inaczej, skoro ma dwa dyski i wydajna grafike. Musi sie grzac. Nie jest goracy, ale po prostu wszedzie cieply. Dyski do cichych nie naleza. Lubia sobie porzezic i jest to slyszalne.
Zintegrowana kamerka jest bardzo dobrej jakosci. Podobnie, jak glosniki.
Wyjscia DVI laptop nie posiada, ale czy ma to znaczenie? W koncu na starcie posiada duza matryce i raczej nie bedziesz podlaczal innego monitora. Zreszta masz do dyspozycji tradycyjne wyjscie na monitor i HDMI. HP posiada tez przyzwoita liczbe USB, bo 4. Nie wszyscy tyle daja, a jest to wazne.
I na tym koncze, a jesli cos pominalem, co Cie interesuje, to pytaj.

Ostatnio zmieniany przez Proton : 22.04.2007 o godz. 17:43
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post