Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.12.2002, 01:41   #1
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Niespodzianka na Mikołaja

W jednej z niedawnych dyskusji - nawiasem mówiąc trochę nieprzyjemnej - wspominałem o pewnej niespodziance, która dla Was przyszykowałem.
Mam nadzieje, że się Wam spodoba i przyczyni się do rozluźnienia atmosfery na forum.
Miałem to dac na Mikołajki ale już dzisiaj chcę Wam udostępnić NOWY DZIAŁ na forum, który zwie się
CDRInfo na wesoło.

Zapraszam do obejrzenia owego działu i wypowiedzenia się tutaj! co o nim sądzicie i jak chcielibyście żeby wyglądał. Póki co możecie tylko przeglądać ten dział - bez możliwości dodawania nowych postów - ale nie siejcie paniki - wszystko będzie udostępnione, ale najpierw chciałbym poznać Wasze opinie i propozycje. W ten sposób gdy uruchomię go na pełnych obrotach, nie będę musiał już nic zmieniać.

Jak pewnie zauważycie na razie są wydzielone 4 tematy Kawały, Swf'y i Fotki oraz Mini regulamin - o tym później.
Związane jest to z moją wizją tego forum - przyklejonych na stałe kilku tematach, w których po prostu dopisywalibyśmy się.
Wtedy na pewno będzie przejrzyście i na pewno łatwiej będzie znaleźć jakieś starsze posty.

Oczywiście jest to tylko moja wizja, jednak ma być to dział dla Nas wszystkich i dlatego dyskuję n/t wyglądu i sposobu funkcjonowania tej części forum uważam za otwartą.

Przypominam, że dyskusję tą prowadzimy tutaj - na nowym forum NIE MOŻNA póki co nic napisać.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI MIKOŁAJEK (jutrzejszych )
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online