Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.05.2007, 13:10   #1
GaceQ
Bywalec
 
Avatar użytkownika GaceQ
 
Data rejestracji: 01.05.2007
Posty: 60
GaceQ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Unhappy Commandos: Behin Enemy Lines - Problem:(:(:(

Witam!!!
Może to zabrzmi troche dziwnie ale uwielbiam grać w commandosów to jedyna seria jaka mnie najbardziej wciagneła. Wiec postanowiłem sobie kupić Commandos Antologię:
Commandos: Za Linią Wroga - chyba najlepsza czesc ale mam z nia problem ale to juz poniżej
Commandos: Zadania Specjalne - też spoxik wszystko cacy poziom trudnosci b.trudny ale krótka
Commandos 2: Ludzie Odwagi - Bardzo różnorodne misje i egzotyczne miejsca. normnalnei wypasik
Commandos 3: Kierunek Berlin- To już nie jest to. inny silnik graficzny. brak przydatnych skrótów klawisz. no i poziom trudności bardzo trudny. po prosztu shit

no i jeszcze wyszło:
Commandos: strike force - brak słów niewiadomo czy się smiać czy płakać

Dobra do rzeczy:
wiec po kupieniu tej antologi wszystko cacy sie instaluje: Ale problem jkest z jedną grą praktycznei dla której kupiłem tą antologię (Commandos:Behind Enemy Lines). to znaczy ludziki w tej grze poruszają się nienaturalnuie szybko. Kilka osób miało podobny problem gdyz szukałem w necie ale nei znalazłem odpowiedzi. Wiem ze winą jest chybą za szybki komputer.
Mam: Celeron 900mhz 128mb ram grafika zintegrowana 32mb hdd 40gb

no i pytanie brzmi co musze zrobic, jak zamluic kompa zeby grac w commandosów zeby ludziki normalnei chodziły
__________________
GaceQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online