Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.05.2007, 23:40   #68
arts1
Bywalec
 
Avatar użytkownika arts1
 
Data rejestracji: 16.03.2007
Lokalizacja: jawor
Posty: 26
arts1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29 Podgląd Wiadomości
Witam !



No tak - tylko, że aktualnie tych Bellwoodów nigdzie nie ma jak już wspominałem
A to akurat miał być wspólny prezent - czas już bardzo goni - chyba jednak będzie coś innego kupione, a DVD później - bo nie chcę tak na szybko się decydować - ale jeszcze dziś i jutro pomyślę

Aha - w sumie co do divx - jak tak przemyślałem, to Ojciec może wogóle tej opcji nie używać - ja mam w domu dosłownie jeden film takowy - co prawda wynika to z faktu, że mój komp nie wyrabia - aczkolwiek nawet gdybym jakieś zdobył czy pożyczył - to Ojca tego typu zagraniczne filmy nie interesują prawie wcale - więc może odpuścić sobie wogóle ten aspekt odtwarzacza

Ale po prostu wolałbym jak już coś kupować to coś uniwersalnego aby nagle nie zdarzył się moment, że jest płyta i ... problem.

Pozdrawiam
ro29
belwood,wiwa-superstar osobiście posiadam wiwe ok 1.5 roku żadnych problemów z filmami no chyba że są źle nagrane,napisy trzy rozmiary do wyboru i 10 kolorów żadne jeszcze mi się nie otworzyły a oglądam bdużo filmów divx lub dvd polecam wiwe niwiem jaki obecnie model jest na topie ale na pewno jakaś wiwa serwis door to door i mały wydatek widziałem w sieci carrefur 150 zł.jakość obrazu lub dźwięku nie ustępuje panasonicom lub samsungom z resztą można poczytać testy.
arts1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post