Dyskusja: Mp3 Codec
Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.05.2007, 18:37   #6
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Otoz znowu mam ten sam problem :/ na poczatku jak zainstaluje system to zawsze instaluje ffdshow, ac3,xvid. Jednak jak podlaczylem aparat i chcialem przekonwertowac filmiki aby mniej zajmowaly [obraz i dzwiek] to obraz idzie przekonwertowac ale kurcze z dzwiekiem to lipa... :/ zainstalowalem same kodeki audio z klite codec pack i nie moge nadal nic wybrac, bo po najechaniu z lewej strony w virtualdubie [po uprzednio wybranej opcji audio => compression] i najechaniu na mpeg layer 3 [ktore jest dwa razy na liscie] nie pojawia mi sie nic :/ podobnie jest jak klikna na windows media audio :/ oczywiscie jak zaznacze SHOW ALL FORMATS to wszystko sie pojawia ale po wybraniu czegokolwiek program odmawia mi kompresji audio :/

Gspot pokazuje mi ze obraz w tym filmiku jest kompresowany mjpeg a dźwięk to PCM :/

Zrobilem drobny test... i po odpaleniu programu [bez otwierania filmiku] i wybraniu audio => compression to wszystko jest jak nalezy. Jednak jak laduje filmik to te opcje giną :/ nie czaje o co chodzi
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post