Dyskusja: Bit Torrent
Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.05.2007, 11:06   #81
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek Podgląd Wiadomości
rTorrent nie ma "sterowania" via WWW - z tego co ja wiem, a troche wiem ;-).
Jak chcesz miec taki zdalny dostep przez WWW to zainteresuj sie torrentfluksem (php), ktorego tez wielu na shellach uzywa.

Jesli w gre wchodza X'y + VNC - odpalasz wine + utorrent +webui i smigasz na emulowanym utorrencie sterowanym przez WWW - najwygodniejsza opcja od strony praktycznej (przy korzystaniu z rtorrenta musisz polaczyc sie przez FTPa i wrzucic *.torrent, tutaj ladujesz bezposrednio z uT). Ponadto jesli dedyk, na ktorym stoi shell jest w miare dobry to samo wine nie obciaza go w jakims duzym stopniu - a przynajmniej ja nie zauwazylem takich sytuacji (gora 10% na usera z kilkoma procesami), jest rowniez stabilny.

pzdr.
Eee, przecież można bezpośrednio z rtorrenta odpalać pliki. Nie trzeba się łączyć z ftp. Poza tym, można sobie napisać prosty skrypcik php, który będzie umożliwiał wrzucenie pliku z torrentem przez www lub pobranie pliku torrenta z innej strony.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post