Dyskusja: Mysz Logitech
Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.05.2007, 16:57   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,874
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Mialem kiedys myche na bateryjki i stwierdzilem, ze nie ma sensu sie w to bawic - za duzo roboty, dock jest o wiele bardziej praktyczny
Za du***380;o roboty?
Ja mam jakiego***347; microshita (nieca***322;e 2 latka) i 2 paluszki trzymaj***261; mi rok. Aktualnie mam drugi zestaw baterii w niej.
To w czym problem?

No chyba, ***380;e w logitechach baterie trzymaj***261; tak kr***243;tko?
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post