Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.05.2007, 23:02   #165
wojas666
Bywalec
 
Avatar użytkownika wojas666
 
Data rejestracji: 11.04.2007
Posty: 29
wojas666 ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
@Wawelski. Hehe. Teraz widzę, że męczące są pytania odnośnie czegoś, o czym się już pisało Ale na pocieszenie, widać, że masz tu duże poważanie i szacunek
Odnośnie pentagramów, bo ktoś o nich pisał, że chce kupić, a ja odradzałem. Zrobiłem dzisiaj odświeżanie. Na ogień poszły AA Pentagram Xtreme 2400 mAh reklamowane, ze 2400 mają na mniej i że lepsze są od energizerów, gp, czy duracellów o pojemności 2500 i 2600. Co wykazał test? 1950 w jednym i 1965 w drugim. Żenujące. Zawsze zastanawiałem się czemu aparat tak krótko mi trzyma. Uzyskałem własnie odpowiedż. Co mi zostaje? Kupić ReCyko, bo one mają trochę większą pojemność, niż eneloop, a przy 8mega pixela to ma znaczenie. A będą mi dłużej trzymać i będą miały większą pojemność. To tylko jest potwierdzeniem, żeby omijać Pentagram z daleka.

Wawelski mam do Ciebie pytanie: wiem, że robiłeś testy recyko i eneloopom i że recyko mają większą pojemność. Ale nie wziąłem pod uwagę tego, co mają w środku. Czy to raczej ta sama technika, czy lepsze będą sanyo? Wiem, że z reguły polecacie sanyo, niż gp. Czy tu ma to też znaczenie, w sensie, czy jest różnica? Oprócz pojemności ,na niewielką korzyść ReCyko.
wojas666 jest offline   Odpowiedz cytując ten post