Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.06.2007, 10:58   #9
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Matefusz Podgląd Wiadomości
Nie tyle, że wywrotki ale często z niebezpiecznych górek zjeżdżam i boje się, że się w plecaku poturbuje ;P
plecak + torba fotograficzna to już niezłe zabezpieczenie. wczoraj jechałem w strasznej ulewie i ledwo plecak przemókł (wilgotny od środka tylko) a torba ma grube, miękkie ścianki. wiadomo, jak się człowiek cielskiem zwali na aparat to może mu zaszkodzić. w takim razie trzeba upadać na paszczę

ja wczoraj zjeżdżałem po kamieniach ze skarpy na Pola Wilanowskie - zjazd jest po dużych kamieniach i tak stromy jak w dobrych górach, zwykły hamulec tylny nie daje rady, a dotknięcie przedniego zakończyło by się lotem więc szybkość hardcorowa i rzuca nieźle na boki - myślałem, że będę leżał ale by bolało! ale jakoś dałem radę. szkoda, że na ramę do zwykłych hamulców nie da się V-brake założyć...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post