Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.06.2007, 10:02   #9
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
A tak BTW - jeśli mowa o firewire - u mnie płyty palone przez firewire negatywnie przechodziły weryfikację.
Mam na firmowym serwrze macowym, podpieta nagrywarke po FireWire, (albowiem Apple oczywiscie zastosowal w nim naped szczelinowy! ), plyty Verby cert.16x, nie wysypala sie zadna. wiec nie do konca wiem jak to jest.
Faktem, ze toast jest ustawiony na 4x.

Cytat:
pomalu pomalu mialem 2 kieszenie (HDD wialy bez problemow) i dopiero 3 zatrybila

nie wyszystkie chip "lubia" sie z nagrywarkami
Dlatego mowie o kieszeniach Wellanda!
Tu chodzi o montowanie sie elektroniki w systemie.
Przeciez najpierw montuje sie elektronika, a dopiero pozniej nagrywarka/HDD.
Wiec nie chip i nagrywarka, a chip MoBo i elektronika kieszeni. (HiSpeedy montowaly sie raz, drugie podlaczenia, na ogol to byla kleska pod Stalingradem)

Co do LG, awaryjnosc LG to przeszlosc, a w ciagu tygodnia, w razie czego, wymienia na nowa. A do Pioneera nikt i nic nie jest w stanie mnie przekonac. Samsung i LiteOne to dla mnie ciekawostki a nie dobre napedy
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post