Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.07.2007, 09:43   #3
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez NeoFighter Podgląd Wiadomości
upewnic sie, ze w biosie wlaczony jest 'agp fast read/write' i przydzielone przynajmniej 128mb ramu ("AGP Aperture Size (MB)")
Nie napisałem, ale to już też wcześniej sprawdzilem. Apperture Size ustawione jest na 256MB, tak samo było, jak osiągałem wyniki rzędu 9 tys.

Cytat:
upewnic sie, czy karta korzysta z AGP 8, czy czasem nie zmienilo sie na 4 lub 2
Karta korzysta z AGP8, ale ja na płycie mam 4x. Raczej tak jest ustawione (przynajmniej było w Riva Tuner), ale mogę to jeszcze raz na wszelki wypadek sprawdzić. Tylko.. gdzie?


Cytat:
odinstalowac wszystkie drivery do grafy oraz programy tunungujace riva tuner itp.
Jak napisałem poprzednio - już to robiłem.

Cytat:
zainstalowac stery Omega Driver (dla najnowszych produkcji nie sa odpowiednie, ale skoro zamierzasz grac w cos mniej wymagajacego, to powinno byc ok)
Nie próbowałem, ale też szczerze mówiac nie widzę specjalnego sensu. O ile dobrze pamiętam, to drivery Omega poprawiały trochę jakość wyświetlanego obrazu, ale nie wydajność karty (a nawet przeciwnie - potrafiły trochę ją ograniczyć). Mógłbym spróbować, ale że poprzednio jak było znacznie lepiej, tego nie robiłem, to chyba jednak nie tędy droga.




Z innych rzeczy odłączałem jeszcze wczoraj kilka rzeczy od zasilacza, żeby wykluczyć zbyt małą jego moc (jedyna zmieniania rzecz w międzyczasie to dokupiony jeden - 40GB - dysk), ale to również nic nie zmieniło. Wczoraj wieczorem jeszcze wymontowałem kartę, dzisiaj ją trochę przeczyszczę, ale specjalnie brudna nie jest i wentylator wygląda w porządku.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post