Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.07.2007, 11:45   #42
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kris Podgląd Wiadomości
Między 5 lipca a 10 mamy 5 dni... wystarczająco dużo czasu na zmianę asortymentu, zdjęcie cen i zapomnienie o wszystkim. Tak jest jak dużo ludzi pracuje, wykładają tyle rzeczy, że mogą wszystkiego nie pamiętać.

Tak jak pisał jou - trzeba od razu się wybierać...

Przykład: chciałem kupić w Plusie skrzynię na narzędzia. Poszedłem dwa dni po informacji o tym, została jedna, połamana i oczywiście nie ma więcej, tylko tyle, co wystawione, więcej nie będzie, oni zaganiani... następnego dnia już coś innego tam leżało, a o skrzyniach nie pamiętali...
Nie neguję tego. Ale ja poszedłem w sobotę rano, a promocja zaczęła się w czwartek - to dwa dni, nie pięć, a z doświadczenia wiem, że nawet jeśli towar promocyjny się kończy, to te duże ceny nad koszami wiszą do końca oferty promocyjnej, czyli przynajmniej do poniedziałku, a czasami do kolejnego czwartku. To samo zresztą poradziła mi osoba z obsługi (sprawdzenie tych cen).

Oczywiście nie musi to o niczym świadczyć, ale ponieważ zdarzyło się już drugi raz (a za pierwszym byłem jeszcze szybciej, bo kolejnego dnia), to budzi pewne wątpliwości. Choć zgadzam się jak najbardziej, że najlepiej wybierać się tego samego dnia, jaki zresztą miałem zamiar, ale... nie wyszło
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post