Dyskusja: Siatkówka
Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.07.2007, 08:04   #637
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
A ja wiem dlaczego wiekszosc kibicowala brazyli. Bo rosja to dno totalne jesli chodzi o zachowanie. Jaki prezydent taki kraj. Niestety to samo zaczyna sie mowic o polsce :/

lepiej bylo przegrac .... - a tam, takie pieprzenie z przed kilku lat. Teraz trenerem jest lozano i walic kalkulacje. Ten kto to robi to sie oze na tym przejechac. Podoba mi sie to ze chlopaki pokazali jajca. Jak wygrac to z najlepszymi. Jak spasc z konia to z najlepszego. Zagrali na powaznie i to sie liczy. Ehh, zeby kazda druzyna miala takiego wspanialego szkoleniowca jak lozano. Respekt dla niego jak i dla calej druzyny. Bo w koncu mamy druzyne i jest nadzieja na wygrana. Licze na to ze juz nie odpuszcza jak ostatnio na MS tylko pokaza na co ich stac.

Mecz kapitalny. Swietne obrony amerykanow ale za duzo bledow popelnili. Gacek genialne obrony. itd
Swietne transmisja. Oprawa tez, tzn muza jaka puszzcaja - podoba mi sie w 90%.

Jeszcze przydalby sie jakis filmik z the best of liga swiatowa. np ''blok'' zagumnego na ''antidze'' gdy opuscil rece i pilka poszla dlaeko w aut. To jest to co tygryski lubia najbardziej
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post