Dyskusja: Siatkówka
Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.07.2007, 18:32   #658
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez mdfire Podgląd Wiadomości
Akurat jeśli chodzi o grę blokiem, to dzisiaj zdobyliśmy tym elementem 11 pkt. podczas gdy Amerykanie tylko 5. Ale oni bardzo dobrze grali wyblokiem. Moim zdaniem najbardziej dzisiaj zawiodło przyjęcie, a w drugiej kolejności atak. Gruszka w całym meczu zdobył 0 pkt., Grzyb - 2, Świderski - 3, Szymański - 3, Kadziewicz - 4. Praktycznie cała gra opierała się na Wlazłym i Winiarskim.
Szkoda, ale najgorsze jest to, że sytuacja bardzo przypomina tę z przed 2 lat. Wtedy też w meczu o nic wygraliśmy z Kubą, ale gdy gra toczyła się o 3 miejsce, to niestety mecz już przegraliśmy.
W takim razie chyba trzeba również zacząć grać strategicznie (nazwa własna) - czyli w tym przypadku należało odpuścić sobie poprzedni mecz z Amerykanami i szykować siły na kolejny. A nawet go specjalnie przegrać, żeby potem grać z Rosją. Specjalnie nie podoba mi się coś takiego, ale jeśli w sporcie liczy się wygrana (a w sumie przede wszystkim liczy), to może należy tak robić.

Co do bloku to ani wczoraj ani dzisiaj praktycznie go nie widziałem. Momentami zaczynało coś wychodzić, ale zanim można to było tak naprawdę zauważyć, znikało. Nie wiem, skąd te 11 punktów, ja dałbym najwyżej z 7-9, ale dobre i to. Szkoda, że reszta pozostała daleko w tyle..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post