Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.07.2007, 00:58   #2204
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas Podgląd Wiadomości
Grindhouse vol. 1. Death Proof - najnowsze dziecko tarantino.
świetny film - szkoda, że trepy w polsce nie puszczają obu części razem.
kino typowe dla tego pana - dla osób nie znających jego specyficznego podejścia może momentami wydawać się lekko przynudnawy (szczególnie w chwilach dość rozbudowanych dialogów, które jednak po obejrzeniu całego filmu nabierają sensu) ale dla mnie ten film to bomba.
sam kurt russell świetnie zagrał swoją rolę.

w kinie obok nas siedziała parka - chłopaczek około 24 lat z laską.
kiedy leciała scenka, gdy panienka tańczyła dla kurta... coś pięknego - jak ona się ruszała... - synek siedział napalony jak mały kazio, a laska miała minę, jakby go zaraz miała zjeść. szkoda, że nie miałem aparatu... widok był niesamowicie komiczny...
Grindhouse - obejrzany. Może faktycznie nie znam się na twórczości Tarantino. Pierwsza część nudnawa. Za to druga świetna, pościg ekstra !

Oglądałem taniec - dobry ale nie napalałem się - trzymałem za łapkę Lady E i to wydawało mi się bardziej...miłe. A ta tańcząca laska - niezbyt ładna i jeszcze te japonki, których nie znoszę. Prymitywna uroda.

Kurt Russel nie zawiódł. W drugiej częsci był lepszy. I kiedy grał twardziela i kiedy grał tchórza.
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post