Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.07.2007, 21:10   #79
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
oj,Rork - a pamietasz taki jeden z poczatkow jego kariery, gdzie gral szalenca uwazajacego sie za wampira (Poca***322;unek wampira (Vampire's Kiss))? TO DOPIERO BYL GNIOT
przejzalem liste z pierwszej strony tematu i musialbym sie z polowa opinii nie zgodzic - ale o gustach sie nie dyskutuje

dla mnie ostatnio niestrawnymi okazaly sie:
The Challenge (Wyzwanie) z 2003 roku
Premonition - Przeczucie (2007)
Sexo Con Amor (AKA Sex With Love) - Seks I Mi***322;o***347;***263; (2003)
Henry Fool (1997)
Mark of Cain
Fountain, The - ***377;r***243;d***322;o (2006)
Flags of Our Fathers - Sztandar chwa***322;y (2006) <- MEGAGNIOT

podkreslam, ze to tylko moje zdanie (bo znowu sie do mnie ktos dowali, jak kiedys, gry Ocean Strachu nazwalem gniotem )
nawet z Zona czasem sie nie zgadzamy, choc raczej mamy dosc podobne gusta filmowe
np Premonition Ona obejzala z przyjenoscia
a Blood Diamond, ktory wg mnie ujdzie, Ona uznala za beznadzieny dramat
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post