Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.07.2007, 20:37   #84
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mich@ł Podgląd Wiadomości
Harry Potter i Zakon Feniksa.. Jeśli ktoś czytał książkę (która mu się choć trochę podobała), uzna, że film jest maksymalnie nieudany. Z wielu wątków zrezygnowano, wiele przedstawiono w nieciekawy sposób.. Seria HP ma dość duży potencjał, żeby zrobić interesującą adaptację filmową. Jak do tej pory najbardziej podobała mi się część pierwsza
Jeśli ktoś nie czytał książki.. Film na pewno go do niej nie zachęci.. Nie oglądało się go przyjemnie, niby dużo w nim akcji, ale przedstawiona jest ona w sposób okropnie nudny. Pewnie usnąłbym tak jak woitas, ale robiłem sobie przerwy w seansie, dzięki czemu 'nabierałem sił' na kolejne minuty..
3/10
Pisałem to przy okazji 'czwórki', że bardzo się rozczarowałem i widzę, że kolejna część jest podobna. Stawiam, że nie zmienił się bodajże reżyser, który w pierwszych trzech częściach (które uważam za bardzo dobre i chętnie do nich wracam) był inny. A szkoda, bo zgadzam się, że potencjał w HP jest ogromny.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post