Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.08.2007, 16:03   #1
blade2006
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.08.2007
Posty: 2
blade2006 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Action replay max EVO

Witam mam nastepujacy problem poniewarz mam AR v1.0 znajomy przywiozl mi z niemiec ten programik a niestety instrukcji pl znalesc niemoge na necie ale z tego co sie doczytalem to po instalacji MAX media creator jest jakis sposob na zgrywanie np. mp3 na plytke CD-R oczywiscie po przekonwertowaniu tym programem i mam taki problem ze w tmy programiku jest opcja poprzez nagranie na cd albo usb driver ale gdy wrzuce dane pliki mp3 przekonwertuje je niemoge wybrac opcji do nagrania cd gdyz wyskakuje mi po przetlumaczeniu na angielski "This item cannot be selected as no drives have been detected under this category" :/ po wejsciu na inne forum przeczytalem cos na temat nagrania tego przez inny program do nagrywania ale gdy sprobowalem tym sposobem co ktos pisal i odpaleniu go na ps2 byly tylko jakies szumy:/ ale cd wykrylo bez problemu i z 10 mp3 zrobily sie 2 tracki z ktorych bylo slychac tylkos zum :/ ktos moze wie cos na ten temat czy musze botowac konsole czy poprostu popelnilem jakis blad mam konsole ps2/silver slim/SCPH-70003
blade2006 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online