Dyskusja: Jaki telewizor HD?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.08.2007, 06:42   #62
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pepperman Podgląd Wiadomości
(...)
z tym nie moge zgodzic sie. wiekszosc lcd to straszny badziew. ostatnio ogladalem sobie cala sciane lcdkow. moja uwage przykul tylko jeden sharp ze sredniej polki (jakis wczesniejszy model), choc dokladnosc wykonania obudowy pozostawiala do zyczenia.(...)
jak się stanie przed ścianą klatkującego badziewia w markecie, to łatwo zobaczyć jeden dobry

ja oglądałem nowe modele Philipsa, Sony i Sharpa właśnie, nie były to tanie modele, ale obraz naprawdę luks. jak chce się LCD tylko po to, aby mieć płaski i kupuje taniochę to ma się g....

ale w porównaniu do tego co było drzewiej ja widzę postęp nawet w tych tańszych, ale nowych modelach.

markety jak zwykle wysprzedają złom, którego nikt nawet kijem by w Niemczech czy gdzie indziej nie dotknął a nasz niezamożny rodak kupuje i szpanuje płaszczakiem
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post